Kommenteeri

Rohkem energiat, parem enesetunne ja supervorm!

Kas Sina mõtlesid aasta esimestel päevadel, et no nüüd võtad küll ennast käsile, hakkad tervislikumalt toituma ja trenni tegema?

Mina näiteks ei mõelnud 😊, sest juba teen trenni ja toitumine ka paigas..Aga, kas ma mõtlesin, et nüüd tahaks VEEL paremasse vormi saada ja mõni kilo kaotada ei teeks paha? 

Jaa mõtlesin! Sest ka minul, kes ma olen harjunud aktiivse ja tervisliku elustiiliga on vaja pingutada ja vaeva näha, et tulemus oleks SUPERVORM. 

Paari kilo kaotamiseks ei piisa ainult sellest, et trenni teen, sest keha on trenniga harjunud ja ainult kaloreid lugedes ei saavuta veelgi paremas toonuses lihaseid. Mul on vaja kombineerida mõlemat- teha rohkem ja intensiivsemalt trenni ning jälgida eriti õhtust toiduvalikut. 

Olen treener ja seega eeskujuks teistele, äkki isegi Sulle. See motiveerib mind olema heas vormis ja pingutama. Aga eriti meeldib mulle kui saan häbenemata kanda paljastavaid riideid ja ikka  nii, et teistel ka ilus vaadata oleks 😊

Ja no pärast trenni lihtsalt on PAREM enesetunne isegi kui trenn oli raske  

Täna olen kindlasti paremas vormis kui olin 20 aastat tagasi- seda nii füüsiliselt kui vaimselt ja see on normaalne. Teen trenni- ja toiduvalikuid teadlikult , sest ma TAHAN. Selles mõttes on lihtne, et olemas on teadmised ja oskused, tuleb lihtsalt ära teha ja ma TEEN. 

Ennast kiitmast ma EI VÄSI 😊 Ja tead- see on täiesti normaalne! Sina ise peaksidki olema oma elus esikohal ja iga hetke nautima, ISEENNAST NAUTIMA.

 See ei ole mingi vabandus, et „Ma olen juba nii vana“, „ No minu vanuses“, „Pere ja töö kõrvalt ei leia aega“, aga kuulen selliseid vabandusi üsna tihti. Sina oled oma elus kõige tähtsam inimene, sea iseennast esikohale ja vaata, kuidas kõik sinu ümber muutub. Kui sa armastad iseennast ja tunned ennast hästi, siis kiirgad seda välja ja saad jagada ka teistele. 

Enamus inimesi teab, et peaks trenni tegema ja tervislikumalt toituma, aga miks ometi kõik seda siis ei tee? Miks ei ole kõik supervormis?
Sest suuremal osal ei ole piisavalt püsivust ega motivatsiooni, esimene nädal on suur tuhin peal, aga siis tuleb elu vahele, jälle ... Ja nii ta läheb...

Tee sel aastal teisiti ja tule osale ACTIVE START online treeningprogrammis, kus saad osaleda kodust lahkumata ja mis peamine- see on PERSONAALNE ja TULEMUSLIK.
Kõikide osalejatega toimub programmi alguses ja lõpus personaalne online treeningnõustamine, kus paneme koos paika SULLE SOBIVA PLAANI ja annan personaalse treeningkava ning toitumissoovitused. Ikka selleks, et sul oleks rohkem energiat, parem enesetunne ja saavutaksid oma supervormi.

Lisaks toimuvad 1x nädalas grupis LIVE nõustamised, kus näeme näost näkku ja hoiame motivatsiooni- nendes osalemine ei ole loomulikult kohustuslik, aga see on üks osa sellest, et sa ikka oma eesmärgini jõuaksid ja programm oleks tulemuslik.

Treeningprogramm sisaldab endas ligipääsu kinnises Facebook grupis toimuvatele online treeningutele ja lisaks personaalsetele soovitustele saavad kõik grupis osalejad toitumisnõustaja poolt koostatud tervisliku toitumiskava koos retseptitega. 

Treeningprogramm sisaldab:

  • 2x personaalset online treening-ja toitumisnõustamist
  • personaalne treeningkava
  • toitumiskava koos retseptitega
  • 4x live sessiooni grupis
  • ligipääs online treeningute grupile Facebookis
  • motiveeriv privaatne grupp Facebookis

Vaata rohkem:

https://www.kristifitness.ee/e-pood/teeningprogramm

Kristi Roosimägi blogi

Lisa kommentaar

Email again: